Siyaset

Siyasete oldum olası merakım vardır. Biraz sol ve refah camiasından karma bir siyasi yaklaşımım vardır. Refah camiası ile sol ne alaka diyeceksiniz. Böyle gençliğimin büyük kısmını onlarla geçirdim. Erbakan hocanın fikirlerini ve görüşlerini çok beğenen biriyim. İddia ediyorum onun gibi biride bu ülkeye gelmez. Geçen bir arkadaşın Twitter denen beladan kalbini kırmış olabilirim. Onun için üzgün değilim. Siyaset zaten yalan muhabbet gibi bir şeydir. 10 tane adam bir yerlerde konuşma yapar birçok insan şak şak çeker. Zaten siyaseti de bu konuyu konuşmasını da elime bir şey geçeceğinden değil. Ha işte konuşacak mevzu olsun.

Kulakları çınlasın hocamın biri bir şey dedi. Çok konuşmalar üzerine iyi dinle Memleketi Kim yönetirse yönetsin sen kendini yönet. Gemisini kurtaran kaptandır. Gemiyi kurtardıktan sonra Ahmet yönetmiş Mehmet yönetmiş sana ne. Dedim hocam olur mu devlet devlet olacak. Şöyle böyle vs derken, bak oğlum 40 yıl öğretmenlik yaptım. Ülkenin yarısını gezdim. Siyaset için birbirlerini öldüreni gördüm. Kimseye madalya takılmadı. Siyaseti boş ver işine bak dedi. İşte o günlerde www.oyun42.com projesine başladım. Yani kısacası siyasette muhabbet hepsi yalan doğru sözü Kuran-ı Kerim de GÖR. demişler.

Yani iş güç vs derken bu siteyle güzel günler gördük. Tabi siteyi linkleyim dedim nasıl konulara girdim bende bilmiyorum. 😀 Elbette yaptığımız işte hocamın dediği gibi başarılı olmak. Bunun için şu an domain sayısını 300 üzerine çıkarmanın mutluluğunu ayrı yaşıyorum. Şu an 4 kişilik ekibiz. Fatma Kar şirket müdürümüz astığı astık kestiği kestiktir. Mesaiden çalmadan kaçalım. 🙂 Selman Çıtır, Yasin Yaman, İbrahim Kar için sözüm. Ne demiş büyük hocam durmak yok yola devam.

Bir yanıt yazın